20249 Şubat

Genel Durum Raporu: Yeni Özellik

Genel Durum Raporu: Toplam kişi sayıları ve doluluk oranları raporu hazırlandı. İncelemek için tıklayınız.

20249 Şubat

Ödeme Ayarları: Yeni Özellik

Ödeme Ayarları: EFT / Havale ile ödeme seçeneğini dilediğiniz zaman kapatabilirsiniz. Değiştirmek için tıklayınız.

20249 Şubat

Misafir Bazlı Check Out: Yeni Özellik

Misafir Bazlı Check Out: Rezervasyonda bulunan misafirleri teker teker check out durumuna getirebilirsiniz. Böylece rezervasyonda bulunan 3 kişiden sadece 1 kişi için check out uygulayabilirsiniz. Misafir kartı üzerinde çıkış tarihini belirtmeyi unutmayınız. Bu değişiklik "Misafir Listesi" raporunuza etkiyecektir.

20249 Şubat

3D Ödeme Kontrolü: Yeni Özellik

3D Ödeme Kontrolü: 3D ödemelerinde askıda kalan işlemler için kontrol listesi eklendi. Sayfadaki bilgiyi mutlaka okuyunuz. Kontrol etmek için tıklayınız.

20249 Şubat

Toplu Misafir Listesi Yükleme: Yeni Özellik

Toplu Misafir Listesi Yükleme: Rezervasyon detay sayfalarında konaklamalar listesinin üzerinde "İndir" ve "Yükle" butonlarını kullanarak toplu misafir listesi yükleyebilirsiniz. Önce "İndir" ile rezervasyon için ilgili şablonu indirim ve sonra misafir listesini ekleyerek ya da güncelleyerek geri yükleyiniz.

20249 Şubat

Toplu Rezervasyon: Yeni Özellik

Toplu Rezervasyon: Tüm günü, haftayı ya da belirlediğiniz bir tarihi kapatmak ya da birden fazla oda türü için rezervasyon yapmak mümkün. Toplu rezervasyon almak için tıklayınız.

20249 Şubat

Odayı Rezervasyona Kapatma: Yeni Özellik

Odayı Rezervasyona Kapatma: Oda tanımları üzerine "Kapalı Mı?" alanı eklendi. Eğer evet seçilir ise bu oda rezervasyona kapatılır ve oda satışa uygun olduğu anda rezervasyona açılabilir. Oda tanımları için tıklayınız.

20249 Şubat

Check Out Sonrası Otomatik Oda Durumu Değiştirme: Yeni Özellik

Check Out Sonrası Otomatik Oda Durumu Değiştirme: Rezervasyon durumunu Check Out yaptığınızda ilgili odaların durumunun otomatik değişmesi sağlandı. Ayarlamak için tıklayınız.

20249 Şubat

Süpheli Misafir Kontrolü: Yeni Özellik

Süpheli Misafir Kontrolü: Misafirlerinizi kontrol altına almak için bir durum tanımı yapabilirsiniz. Örneğin bir müsafiriniz bir önceki gelişinde sorun yarattıysa o misafiri "Sorunlu" durumuna getirebilirsiniz. Sistem bir sonraki misafir eklemede belirtmiş olduğunuz mesajı size hatırlatır. Misafir durumlarını tanımlamak için tıklayınız.

20249 Şubat

House Keeper Raporu: Yeni Özellik

House Keeper Raporu: Raporu almak için tıklayınız.

20249 Şubat

Oda Grupları: Yeni Özellik

Oda Grupları: Odalarınız gruplara ayırabilirsiniz. Örn: Kat1, Kat2, Ek Bina... tıklayınız.

20249 Şubat

Fatura Geçmişi: Yeni Özellik

Fatura Geçmişi: Yazdırdığınız faturaları geçmişe bakarak kontrol edebilirsiniz. Fatura geçmişine bakmak için tıklayınız.

20249 Şubat

Rezervasyon Oda Çıkart: Yeni Özellik

Rezervasyon Oda Çıkart: Toplu rezervasyonlarda ya da bir den fazla oda için verilen rezervasyonlarda istediğiniz odayı rezervasyondan çıkartabilirsiniz.

20249 Şubat

Rezervasyon İskonto: Yeni Özellik

Rezervasyon İskonto: Rezervasyon detay sayfasından iskonto uygulayabilirsiniz. İskonto türlerini tanımlamak için tıklayınız.

20249 Şubat

ODA KAPAMA: Yeni Özellik

ODA KAPAMA: Bir odayı hem paylaşımlı hem oda kapama olarak rezervasyona sunabilirsiniz. Oda türü bilgisi üzerinde oda kapama özelliğini aktif etmek için tıklayınız.

20249 Şubat

Rezervasyon sonrası oda değiştirme: Yeni Özellik

Rezervasyon sonrası oda değiştirme: Yeni bir rezervasyon eklendikten hemen sonra atanan odayı görmek ya da değiştirmek için 'Oda Değiştir' ekranının açılması sağlandı. Bu özelliği kullanmak için tıklayınız. (Geliştirme için Ağrı Öğretmenevi ne teşekkür ederiz.)

20249 Şubat

Plaka Numarası: Yeni Özellik

Plaka Numarası: Rezervasyon eklerken plaka numarası bilgisi girebilirsiniz. Rezervasyon detay sayfasından mesaj ve plaka numarasını değiştirebilirsiniz.

20249 Şubat

Oda Durumları Filtreleme: Yeni Özellik

Oda Durumları Filtreleme: Oda durumlarını oda gruplarına göre filtreleyebilirsiniz. Denemek için tıklayınız.

20249 Şubat

House Keeper Raporu Çarşaf Değiştirme Süresi: Yeni Özellik

House Keeper Raporu Çarşaf Değiştirme Süresi: Rezervasyon ayarlarından çarşaf değiştirme süresini belirleyebilirsiniz. Varsayılan değer 3 gündür. Değiştirmek için tıklayınız.

20249 Şubat

Misafir Listesi Kolay Erişim: Yeni Özellik

Misafir Listesi Kolay Erişim: Oda durumları sayfasında rezervasyon menüsüne misafirler alanı eklendi.

20249 Şubat

Sivil Rezervasyonu Kapatma: Yeni Özellik

Sivil Rezervasyonu Kapatma: Rezervasyon ayarlarından sivil rezervasyonu kapatabilirsiniz. Böylece sistem sadece kamu rezervasyonlarına izin verir.

20249 Şubat

İskonto Raporu: Yeni Özellik

İskonto Raporu: Yapılan iskontoların listesine buradan ulaşabilirsiniz.

20249 Şubat

Oda durumlarında çıkış yapacak rezervasyonların görüntülenmesi: Yeni Özellik

Oda durumlarında çıkış yapacak rezervasyonların görüntülenmesi: Oda durumlarında ilgili tarihte çıkış yapacak rezervasyonları ikonu ile takip edebilirsiniz.

20249 Şubat

Genel Durum Raporu: Yeni Özellik

Genel Durum Raporu: Yatak sayıları raporu eklenmiştir. Buradan kontrol edebilirsiniz.

20249 Şubat

Oda Durumları Simgeleri: Yeni Özellik

Oda Durumları Simgeleri: Oda durumlarındaki simgeler güncellendi. Tüm simgelerin anlamlarına oda durumları sayfasındaki butonuna tıklayarak öğrenebilirsiniz.

20249 Şubat

Aylık Misafir Listesi: Yeni Özellik

Aylık Misafir Listesi: Aylık misafir listesi raporu eklendi. Buradan kontrol edebilirsiniz. Kasa tarihini değiştirerek geçmişe yönelik raporlar alabilirsiniz.

20249 Şubat

Site Açılış Popup Görseli: Yeni Özellik

Site Açılış Popup Görseli: Site açılır açılmaz kullanıcıya gösterip onaylatabileceğiniz popup eklendi. Buradan ekleyebilirsiniz.

20249 Şubat

Panel Anasayfa İstatistik Gizleme: Yeni Özellik

Panel Anasayfa İstatistik Gizleme: Panelinizin anasayfasında bulunan istatistikleri gizleyebilme özelliği eklendi. Buradan yapabilirsiniz.

20249 Şubat

Misafir Hes Kodu: Yeni Özellik

Misafir Hes Kodu: Misafir bilgilerine hes kodu eklendi. Misafir eklerken hes kodunu girebilirsiniz.

20249 Şubat

Özel Menü: Yeni Özellik

Özel Menü: Sitenizin ana menüsüne özel menü ekleyebilirsiniz. Ana sayfa ayarlarından menü adı ya da sabit bağlantı verebildiğiniz gibi Site Yönetimi / Menüler altından sınırsız alt sayfa ekleyebilirsiniz.

20249 Şubat

Fiyat Politikası: Yeni Özellik

Fiyat Politikası: Girilen rezervasyon tarih aralığı için sistemde 2 farklı fiyat tanımı var ise fiyatın ilk tarihe göre mi yoksa her gün için ayrı ayrı mı hesaplanacağını seçebilirsiniz. Rezervasyon ayarlarından seçimi yapabilirsiniz.

20249 Şubat

Sadece MEB Personeli Rezervasyonu Aktif: Yeni Özellik

Sadece MEB Personeli Rezervasyonu Aktif: Rezervasyon ayarları bölümüne "Sadece MEB Personeline Rezervasyon Yap" seçeneği eklenmiştir. Bu seçeneği aktif etmeniz durumunda ONLINE satışlar sadece "MEB Personeli" seçeneğini seçen kullanıcılara yapılacaktır. Dileyen öğretmenevleri kullanabilirler.

20249 Şubat

Yeni Özellik

Panel arayüzümüz yenilendi. Artık paneliniz daha kolay kullanıma sahip, daha modern ve mobil uyumlu.

20249 Şubat

Yeni Özellik

Hızlı menü seçeneği ile kendinize özel menüler oluşturabilirsiniz. Hızlı menüye panelde en sağ üstte bulunan profil işlemlerinden "Hızlı Menü" ye tıklayarak ulaşabilirsiniz.

20249 Şubat

Yeni Özellik

Rezervasyon detay arayüzü yenilendi. Artık tüm rezervasyon işlemlerini tek bir sayfadan yöneteblirsiniz.

20249 Şubat

Hotspot entegrasyonu Yeni Özellik

Hotspot entegrasyonu tamamlandı. Misafir bilgilerinizi Boxnet, isafe ve mikrotik ile kolayca paylaşabilirsiniz. Başlamak için tıklayınız. iSafe kullanan müşterilerimiz 4.4.6 versiyonu ile entegrasyonu kullanmaya başlayabilirler.

20249 Şubat

Rezervasyon Tarih Limiti: Yeni Özellik

Rezervasyon Tarih Limiti: İleri tarihli rezervasyonlara sınırlama getirebilirsiniz. Örneğin 30 gün sınırlaması getirdiğinizde rezervasyon bitiş tarihi 30 gün içinde olan rezervasyonlar kabul edilir, diğerleri için kullanıcıya seçim imkanı verilmez. Ayarlamak için tıklayınız.

20249 Şubat

Paylaşımlı Oda Özelliği: Yeni Özellik

Paylaşımlı Oda Özelliği: Artık odalarınızdaki yatakları teker teker satışa sunabilirsiniz. Oda türü tanımında "Paylaşımlı" olarak işaretlenen odalar "Toplam Kişi Sayısı" kadar rezervasyona açılır.

20249 Şubat

Paylaşımlı Odalar İçin Cinsiyet Filtresi: Yeni Özellik

Paylaşımlı Odalar İçin Cinsiyet Filtresi: Paylaşımlı odalarınız için cinsiyet filtresi eklendi. Sistem misafirleriniz cinsiyetine göre filtreleme yapar ve oda atamalarını gerçekleştirir.

20249 Şubat

Boxnet ve mikrotik hotspot entegrasyonu Yeni Özellik

Boxnet ve mikrotik hotspot entegrasyonu tamamlandı. Başlamak için tıklayınız.

20249 Şubat

Oda durumları Yeni Özellik

Oda durumları sayfası yenilendi. Tüm rezervasyon ve oda işlemlerine tek bir sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. tıklayınız.

20249 Şubat

Kasa Kapama: Yeni Özellik

Kasa Kapama: Kasa kapama işlemine başlamadan önce buradan ilk kasa değerleri girilmelidir. Kasa kapama ve gün sonu raporu için tıklayınız.

20249 Şubat

Kasa Transfer: Yeni Özellik

Kasa Transfer: Kasa hareketlerine transfer seçeneği eklendi.

20249 Şubat

Misafir Listesi Raporu: Yeni Özellik

Misafir Listesi Raporu: Misafir listesi raporu için tıklayınız.

20249 Şubat

Rezervasyonu Erken Bitir / Uzat: Yeni Özellik

Rezervasyonu Erken Bitir / Uzat: Rezervasyonu erken bitirebilir ya da müsaitlik durumuna göre uzatabilirsiniz. Rezervasyon ücreti otomatik hesaplanır.

20249 Şubat

Kullanıcı Logları: Yeni Özellik

Kullanıcı Logları: Panel kullanıcıların hareketlerini görüntülemek için tıklayınız.